Yengeç Burcu Mayıs 2012 yorumu

Konusu 'Astroloji' forumundadır ve Elif tarafından 13 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. Elif

  Elif

  Katılım:
  16 Şubat 2012
  Mesajlar:
  6.387
  Yengeç Burcu Mayıs 2012 yorumları

  Yengeçler mayıs ayında dış ortamlarda önemli konuşmalar ve tamamlanmamış işleriniz gündeme gelebilir. Özellikle detaylara dayalı para işlerinizde bazı konuları gözden atlamaya meyilli olacaksınız. Bu yüzden aşırı iyimserlikle hareket ederken dikkatli olun.
  6 Mayıs tarihinde yabancı ortaklı işler, medya, ticaret, seyahat, eğitim, hukuk konularınızda iki haftadır gerileyen merkür düzelmeye başlayacak. Bu alanlarda yaşadığınız sıkıntılar geride kalmaya başlayacak. Fikirlerinizi 11 Mayıs itibariyla rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz.  yengeç burcu aylık yorumları 2012


  Bu ay boyunca sizi biraz sosyal anlamda zorlayacak olan venüs, özel hayatınızda ve iş konularında fedakarlıkları hayatınıza taşıyacak.Yine bu 3 haftalık dönem içinde, gizli saklı işlerden ve ilişkilerden hoşlanabilirsiniz. Başkalarına yardım etme isteğiniz yoğun olacak. Yalnızlığı ve kafanızı dinlemeyi seviyor olacaksınız. Mayıs ayın boyunca aileniz ve iş alanlarınız konusunda zorlanmalarınız, duraksamalarınız ve engelleriniz artabilir.

  yengeç burcu mayıs 2012

  İş ortamlarınızdaki yoğunluklarınız, ailevi sorumluluklarınızda veya iş alanlarınızda bazı sonlanmalara ve sorunlara neden olabilir veya tam tersi durumlar, aile hayatınızın yoğunlukları, tam da bu dönem dikkatinizi işinize vermeniz gerekirken sizi zorlayacaktır.Ay sonuna doğru ev ve aile hayatınız hayatınızın merkezinde olurken, Ay sonu, aşk hayatınıza vakit ayırmak, çocuklarınızla ilgilenmek ön plana çıkabilir. Yine ay yakın çevre ilişkilerinizde bazı zorlanmalar oluşabilir. Yakın çevrenizden bir insanla aranızda sürtüşmelerden kaynaklı bir çekim oluşabilir.

  kaynak: astrolojiburc.com​