ZyXEL’in en yeni İnternet çözümleri

Konusu 'Web rehberi' forumundadır ve webkolik tarafından 28 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. webkolik

  webkolik

  Katılım:
  17 Şubat 2012
  Mesajlar:
  2.991
  ZyXEL in en yeni İnternet çözümleri


  ZyXEL 6-10 Mart 2012 tarihlerinde Almanya’da düzenlenen 2012 CeBIT’te, gelişmiş ağ mimarisi ve internet çözümlerini tanıtmaya hazırlanıyor. ZyXEL’in 2012 CeBIT standı 13.Salon C58’de yer alıyor.

  [​IMG]

  ZyXEL’in yeni nesil ticari çözümleri, yüksek performans özellikleri ile birlikte en yeni teknolojiler ve mimarilerle gelişmeye devamediyor. Bu çözümler, kurumsal müşterilerin yüksek üretkenlik ve operasyonel mükemmellik için etkin iletişim kurmalarına yardımcı oluyor. “Bulut Üzerinden Entegre Defans” ticari çözümleri, kolay yönetilebilen çoklu fonksiyonları bulunan entegre bir platform üzerinden, kurumların optimal kablolu ve kablosuz İnternet bağlantısından ve erişebilirliğinden yararlanabilmesine olanak tanıyor. ZyXEL çözümlerinin gelişmiş güvenlik özellikleri, 400 binden fazlaişletmeyi ofis içinden ve dışından olası siber tehditlere karşı koruyor.


  ZyXEL 2012 CeBIT’te,servis sağlayıcılar ve operatörler için geliştirilen yeni mimarisi 'Evim Evim Akıllı Evim'i de tanıtacak. Son derece güçlü bir uygulanabilirliği olan bu yeni mimari, servis sağlayıcıların ve operatörlerin lisanslı ve çok yönlü akıllı evuygulamaları ile servisler geliştirmelerini sağlıyor. Şirketler bu sayedekullanıcı başına ortalama gelirlerini yükselttikleri gibi, müşteri sadakati için de önemli bir adım atmış oluyorlar. Küresel standartlarda iş ortaklarıtarafından desteklenen gelişmiş yazılımlar ve aygıt yazılımları ile birliktesunulan “Evim Evim Akıllı Evim” konseptine ait akıllı ev uygulamaları, 2012CeBIT’te canlı demonstrasyonlarla tanıtılacak.