• 11 ay önce
  • 0 Yorum
  • 695 Görüntülenme

Letgo nedir nasıl kullanılır

Letgo nedir nasıl kullanılır

Letgo nedir nasıl kullanılır?

İkinci el eşya alıp satabileceğiniz bir ilan uygulaması türü olan Letgo, konum tabanlı ilan arama özelliğiyle yakın çevrenizdeki bütün ilanları görebilirsiniz.Kısaca Letgo internet üzerindenikinci el eşyalarınızı satabileceğiniz bir uygulamadır. Kullanmadığınızı eski eşyalarınızı Letgo sayesinde kolayca satabilirsiniz. Satıcı ve alıcılar telefon numarasını vermeye gerek kalmadan bu uygulama üzerinden sohbet ve pazarlık edebilirler. Uygulama içindetüm eşya çeşitleri için ayrı ayrı kategoriler bulunmaktadır. Letgo uygulamadı üzerinden her hangi bir ödeme yapılmamaktadır. Letgo sadece alıcı ve satıcıyı bir araya getirerek iletişim kurmalarını sağlar.

Letgo nedir nasıl kullanılırLetgo nasıl kullanılır?

Bu uygulamadaki ilanları görmeniz için kayıt olmanız gerekmiyor. Letgo konum olarak size en yakın satılık ilanlarını kendiliğinden listeler. Ürün satmak veya satın almak konusunda satıcı ile iletişime geçmek için üye olmanız gerekiyor.

Letgo nedir nasıl kullanılır

Letgo nedir nasıl kullanılır

Letgo’ya nasıl üye olunur ve satış yapılır?

Uygulamayı indirdikten sonra giriş yapın. Karşınıza çıkan ekranındaki “Eşyaları Sat” butonuna tıklayın.
Satmak istediğiniz eşyanın bir fotoğrafını çekin veya galeriden ekleyin ve ardından yayınla butonuna dokunun. Basit bir şekilde yapacağınız bu işlemlerden sonra satacağınız ürüne fiyat ekleyin vaya“Pazarlık Olur” gibi bir not bırakıp Tamamlandı butonuna tıklayın.
Böylece ürün artık yayına hazır bir hale gelir daha fazla detay eklemek için de “Daha Fazla Bilgi Gir” butonuna tıklayın.
Açılan düzenleme ekranından ürününüz için bir başlık, açıklama ve diğer satırından kategori belirledikten sonra GÜNCELLE butonuna tıklayın.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar