• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1613 Görüntülenme

Masaüstü Yapışkan Not Uygulaması

Ücretsiz Masaüstü Yapışkan Not Uygulaması
Masaüstü not tutma programı  PNotes ,ücretsiz yapışkan not yazma uygulaması indir. Bu yazılımı indirdiğinizde  liste sorununuz artık bitecek. Bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Yazılım bir nevi sanal not gibidir. Sanal kağıtlara  not alıp ekranda istediğiniz bir  bölüme koyabilirsiniz.. Böylelikle karmaşık bir çok işlemle uğraştığınızda masaüstünde çeşitli yerlerde bıraktığınız notlar sayesinde unutma ihtimaliniz kalmayacak. Önemli konuları,Üyelik sırasında kullandığınız kullanıcı adınız ve şifreniz gibi,hatırlamakta zorlandığınız tüm norları buraya alabilirsiniz. Hatta istediğiniz web siteleri linkleri ile daha bir çok bilgiyi bu notlarda tutabilirsiniz.

PNotes kullanıcılara kolaylık sağlayan bedava bir programdır. Masaüstü için notluk programı olan PNotes, özel kişisel notlarınızı, daha sonra yapmanız gerekenleri, telefon numaraları, ve web siteleri gibi  birçok veriyi program aracılığı ile masaüstünüzde not halinde tutabilirsiniz. Diğer işletim sistemlerinde bulunan benzer yapışkan notlar programı gibi  kullanışlı ve hızlıdır. Günlük notlarınız için faydalı   bir program olan PNotes adındaki bu yazılım oldukça küçük ve  kullanımı kolaydır.Değiştirilebilir temalara sahip, Windows masaüstü için sanal not alma programıdır.
PNotes uygulaması Türkçe’de dahil birçok dili destekler. Oluşturduğunuz notları özelleştirebilir ve bu notları transparan olarak da kullanabilirsiniz. Yazılımın başka birl özelliği de ayarlanan vakitlerde detaylı olarak alarm kurabilirsiniz. Bu özellik Yazılım portable olduğu için Windows registry ayarlarında değişikliğe neden olmaz. Boyutu oldukça küçüktür ve sistem kaynaklarını çok az tüketir.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar