• 11 ay önce
  • 0 Yorum
  • 503 Görüntülenme

Mercedes’in Panamera avcısı Amg Gt4

Mercedes'in Panamera avcısı Amg Gt4

Mercedes’in Panamera avcısı Amg Gt4
Çoğu otomobil markasından daha köklü bir geçmişe sahip olan Mercedes’in performans departmanı AMG, yeni yıl ile 50. yaşını kutlayacak. Uzun sürecek kutlama sürecini AMG departmanı, 2019 yılında satışa çıkacak Porsche Panamera avcısı ‘AMG GT 4’ modeli ile taçlandıracak. Akıllara ilk başta Mercedes’in yarışlarda kullandığı AMG GT4 modeli gelebilir. Ancak Mercedes, yazılışında 4 ile GT arasında verdiği boşluk ile bu anlaşılmayı ortadan kaldırıyor. Buradaki 4 ile tasarımın dört kapılı olduğunu vurguluyor. AMG GT 4 modelinde yeni nesil geliştirilmiş motor seçeneği ve ISG teknolojisi yer alacak. Ayrıca 2017 model yılıyla gelmiş geçmiş en hızlı E-Class serilerinde yer verilen 4Matic+ ve S 4Matic+ şanzıman, drift modu ve özel performans lastikleri gibi bazı donanımlarda modelde görülecek.

Mercedes’in Panamera avcısı Amg Gt4

Mercedes AMG GT 4’ün kaputun altında 4.0 litrelik sekiz silindirli ünitenin görev yapması ve güç değerinin ise 600 beygir civarında bir değerde olması bekleniyor. 2019 yılında satışa sunulacak modelin beklenen başlangıç fiyatı ise, 135.000 Euro civarında olacak.

Mercedes'in Panamera avcısı Amg Gt4

Mercedes’in Panamera avcısı AMG GT4 modelinde yeni nesil geliştirilmiş motor seçeneği ve ISG teknolojisi yer alacak. Ayrıca 2017 model yılıyla gelmiş geçmiş en hızlı E-Class serilerinde yer verilen 4Matic+ ve S 4Matic+ şanzıman, drift modu ve özel performans lastikleri gibi bazı donanımlarda modelde görülecek.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar