• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 773 Görüntülenme

Microsoft Surface Book Özellikleri ve Fiyatı

Microsoft’un Surface ailesi genişliyor! Microsoft geçtiğimiz haftalarda düzenlenen etkinliğinde yeni ürünlerini tanıttı. Lumia 950 ve Lumia 950 XL telefonlarını tanıtan Microsoft bunların yanı sıra Surface Book ismini verdiği laptop modelini de tanıttı.

Surface Book Microsoft’un ilk laptop’u olma özelliğini taşıyor. Bu laptopun ekranı tamamen çıkartılabiliyor. Yani Surface Book tablete dönüşebiliyor. Microsoft Surface Book’ta 13.5 inç 267PPI ekran bulunuyor. Gücünü Intel Core i7 İşlemciden alan cihazda aynı zamanda Nvidia GeForce GPU ve yüksek hızlı GDDR5 bellek yer alıyor.

Surface Book kullanıcılarına 12 saat pil ömrü sunuyor. Ayrıca Microsoft tarafınfan bu cihazın en hızlı 13 inç laptop olduğu söyleniyor. http://www.webokur.net/microsoft-surface-book-ozellikleri-ve-fiyati/ http://www.webokur.net/microsoft-surface-book-ozellikleri-ve-fiyati/Microsoft Surface Book, Macbook Pro’dan tam 2 kat daha hızlı!

Microsoft Surface Book’un ön siparişi 7 Ekim 2015 tarihinde başlamıştı. Cihaz 26 Ekim 2015 tarihinden itibaren 1,499 dolar fiyatıyla satışa sunulacak.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar