• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 865 Görüntülenme

Nokia Lumia 520 Türkiye’de!

Akıllı telefon Lumia 520, 599 TL fiyat etiketi ile Türkiye’de raflarda yerini aldı. Modellerini ardarda piyasaya sunan Nokia Lumia’nın ülkemizde  satışa çıktığı duyruldu. Firmanın uygun fiyatlı  Lumia 520 telefonu Windows Phone 8 işletim sisteminin özellikleri dahil  birçok yeniliğe de sahip..
Cihazın teknik özellikleri:  HERE harita ve navigasyon uygulaması ile ücretsiz müzik servisi bulunun  Lumia 520’de dört inçlik bir  hassas dokunmatik ekran bulunuyor.  5 megapiksel otofokus kameralı Nokia Lumia 520 resim çekmek için oldukça ideal. Kolay kullanılan “Panorama” lensi ise geniş açılı fotoğraflarla manzaranın daha geniş bölümünü çekmeye olanak sağlıyor. Sinemagraf özelliği de sabit görüntülere hareket ekliyor. Böylece Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda ya da  e-posta aracılığı ile  başkaları ile paylaşılabiliyor. “Akıllı Çekim” özelliği kullanıcıların kaliteli grup resmi çekmelerine ve  bu çoklu resimlerin her birinden en iyi ifadeli olanı seçmesini ve hatta objeleri  kareden çıkarmasını sağlıyor.
Nokia Lumia 520, bunların yanında 64GB bellek yuvası özelliğine sahip.Cihaz  siyah beyaz, mavi, sarı, kırmızı  renklerde kullanıcılarının beğenisine sunuldu.
Nokia kullanmayı tercih edenler Türkiye’de Nokia Lumia 520’ye 599 TL fiyat ile satın alabilirler.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar