• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 914 Görüntülenme

Paris’te ne yenir ne içilir?

Dünyada gezilip görülmesi gereken en güzel yerlerden Paris’e gitmeye karar verdiniz. Hatta bu güzel şehirde nereleri gezeceğiniz konusunda bilgi sahibisiniz. Paris’te görülecek muhteşem güzellikte ünlü mekanların başında elbette herkesce bilinen Eyfel kulesi gelir. Daha sonra Notre Dame Kilisesi, Champs Elysées ve Saint Germain mutlaka seyahat edenlerin uğradığı mekanlar arasındadır.Bütün bunları görmek heyecan verici..Peki Paris’te  nerede  ne yemek yiyeceksiniz? Bunları düşündüznüz mü? Yerel mutfağın en leziz örneklerini, güzel bir manzara eşliğinde nerede tadabilirsiniz? İşte Mehmet Ömür, Paris’in lezzetlerini harika  bir rehber kitap eşliğinde bizlere sunuyor.
Caretta Yayınlarından Tortuga markası adı altında çıkan “Paris-Keyifle Yemek Yiyeceğiniz 100 Lezzet Durağı”, geziniz boyunca vazgeçilmez yeme- içme rehberiniz olacak.
Çantanızda veya cebinizde size yük olmadan taşıyabileceğiniz boyuttaki bu kitapta damak zevkinize göre seçeceğiniz tam 100 restoranın adres ve iletişim için gerekli numaraları, ulaşım bilgilerini , favori yemeklerini ve fiyat aralığını bulabilirsiniz. Bütçenize göre dilediğiniz restoranı seçip Paris seyahatinize Fransız mutfağının keyfini katabilirsiniz. Ayrıca menülerde yer alan Fransızca yemek isimlerinin Türkçelerini de bu rehberin sayfaları arasında bulacaksınız.
Mehmet Ömür referansı ile ‘Paris Keyifle Yemek Yiyeceğiniz 100 Lezzet Durağı’nı, Paris sokaklarını arşınlarken elinizden düşüremeyeceksiniz…

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar