• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 939 Görüntülenme

Samsung telefonlara Marshmallow güncellemesi ne zaman gelecek

Google uzun bir zaman önce yeni mobil işletim sistemi Marsmallow’u tanıtmıştı. Artık akıllı telefon üreticileri Marsmallow güncellemesini yavaş yavaş telefonlara dağıtmaya başlayacak. Geçtiğimiz ay Samsung’un hangi cihazlarının Marsmallow güncellemesini alacağı açıklanmıştı. Şimdi de Samsung’un güncelleme alacak cihazlarının bu güncellemeyi hangi tarihlerde alacağı açıklandı.

TimesNews.co.uk tarafından açıklanan bilgiye göre Samsung’un Android 6.0 Marshmallow güncellemesini ilk alacak telefonları Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+ olacak. Bu cihazlar önümüzdeki ay, yani Aralık ayında güncellemeye kavuşacak.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge ise 2016 yılının Ocak ayı itibariyle Marsmallow güncellemesini alacak. Galaxy Note Edge ve Galaxy Note 4 ise Şubat ayında güncellemeyi almaya başlayacak.

İlk aşamada yer alan telefonlardan Galaxy S5 ve Galaxy Alpha’nın güncellemeyi alacağı tarih ise henüz belli değil. İkinci aşamada bulunan Galaxy A8, Galaxy A7, Galaxy A5, Galaxy A3, Galaxy E7 ve Galaxy E5 için de bu durum geçerli. Bu cihazların da güncellemeye ne zaman kavuşacağı henüz bilinmiyor.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar