• 9 ay önce
  • 0 Yorum
  • 406 Görüntülenme

Seçimleriniz için ödün vermeyin

Seçimleriniz için ödün vermeyin

Seçimleriniz için ödün vermeyin

Bakımlı ve özgüvenli görünürken rahatlıktan ödün vermemek hepimiz için çok önemli. Hayatımıza giren her yenilik de bu konuda bize destek veriyor. Öncelikle ihtiyaçlarınızdan ödün vermeyin.
Seçimleriniz için ödün vermeyinŞık olurken konfordan uzaklaşmayın

Çok şık olmasına rağmen size eziyet veren elbiselere de, rahat ama spor yapacakmışsınız hissi uyandıran kıyafetlere de mahkum değilsiniz. Modanın esnekliğini kullanıp spor ve şık parçaları bir araya getirerek özgün bir stil yaratabilirsiniz. Jean giymek sizin için daha rahatsa, blazer bir ceket ve ayağı yormayan hafif topuklu bir ayakkabıyla şıklığı yakalayabilirsiniz. Üstelik bu sezon spor giyimi gösterişli aksesuarlarla bütünlemek trendler arasında. Soğuk havalarda bulduğunuzu üzerinize geçirip rüküş olmak yerine sizi hem ısıtacak hem şıklığınıza şıklık katacak giysileri tercih edin.
Çalışırken hayattan kopmayın

Yoğun iş temposu, trafikte geçen zaman derken kendinize ayırdığınız süre giderek daralıyor değil mi? Halbuki birini yapmaya çalışırken diğerinden Ödün vermemek için pratik çözümler üretebilirsiniz. 15-20 dakikalık egzersiz programları, iş çıkış saatlerine denk getirilen hobi kursları, otomobil kullanırken bile kitap okumayı sağlayan sesli kitaplar gibi şehir hayatını kolaylaştıran bir çok alternatif var.

Seçimleriniz için ödün vermeyin

Seçimleriniz için ödün vermeyin

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar