• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1082 Görüntülenme

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin sevgili mi?

Ünlülerin dünyasında yeni başlayan bir aşk söylentisi Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin aşkı…

Birlikte oynadıkları reklam filmiyle birlikte ikili arasında aşk olduğuna dair dedikodular alıp başını giderken beraber oynayacakları film projesi de şimdilik rafa kalkmış görünüyor.

İkilinin isimleri daha önce farklı isimlerle anılırken geçtiğimiz günlerde bir restoranda birlikte yemek yerken görüntülenmeleri ve samimi hareketleri yeni bir aşk mı başladı sorularını akla getirdi.

Serenay ve Kerem cephesinden net bir açıklama gelmezken, dedikodu kazanı durulmak nedir bilmiyor. Son olarak el ele deniz taksiye binerken görüntülenen çift belli ki ilişkilerini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyorlar.

serenay-ve-kerem

Gazetecilere yakalanmak istemeyen çift söylentilere göre ana cadde yerine Arnavutköy yönünden Bebek Parkı’na indi. Ancak kameralardan kurtulamayan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin bu görüntüler ile ilişkilerinin varlığı yönünde ilk fotoğrafı da vermiş oldular.

Daha öncede birlikte fotoğrafları çıkan ikilinin bundan sonraki tutumu hayranları tarafından merak ediliyor.  Ayvalık tatili dönüşü Edremit Havalimanı’nda, ardından Bebeköy MAC’in içindeki kafede cep telefonuyla görüntülenen çift, artık daha rahat görünüyor ve kameralara gülümsemeyi ihmal etmiyor.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar