• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 743 Görüntülenme

Skype İsteğe Göre Zil Tonu Nasıl Değiştirilir?

Skype İsteğe Göre Zil Tonu Nasıl Değiştirilir

Skype’de Kişiye Özel Zil Sesi Nasıl Ayarlanıyor?

Görüntülü ve aynı zamanda yazılı bir iletişim platformu olan Skype’’de, zil sesleri değiştirilerek kişilere özel bir kullanım sağlıyor. Beğendiğiniz zil sesini aynı şekilde kullanılabilir ya da beğenmediğiniz zil sesiyle değiştirilebilirsiniz. Skype para vermeden görüntülü görüşme sağlayan platformlar arası bir mesajlaşma uygulamasıdır. İşlemleriniz için hiçbir maliyet yoktur .Skype sayesinde herkesle rahatça bağlantı kurabilirsiniz. Normal mesajlaşmaya ek olarak, Skype kullanıcıları gruplar oluşturup, birbirlerine sınırsız görüntü, video ya da ses mesajları da gönderebiliyor. Şimdi gelelim “Skype’de İsteğe Göre Zil Sesi Tonu Nasıl Değiştirilir” bu sorunun cevabını adım adım şöyle bulabilirsiniz:

* İlk önce uygulamayı açın

* Skype menüsündeki “Skype” bölümüne girin

*.Daha sonra “Kişisel bilgiler” sekmesini seçin.

*Ardından “Sesleri değiştir” bölümüne tıklayın ve zil sesleri kısmına girin.

* “Ses oynatacak bir durum seçin” kısmındaki zil sesleri kişilere göre değiştirilebiliyor.

* İstenen zil sesinin üzerine tıklayıp ve daha sonra yan menüden bir zil sesi seçilerek işlemi tamamlayın.
Ayrıca özel seslerim menüsünden yine zil sesi değiştirme kullanıcılara özel bir ses seçme şansı veriyor. “Sesleri al” butonunu seçerek bilgisayarınızdaki bir sesi Skype’ye tanımlayabilirsiniz.

Skype İsteğe Göre Zil Tonu Nasıl DeğiştirilirHerhangi bir görüşme veya kişiye özel zil sesi de ayarlanabilir; Bunun için “Yakın Zamanda” menüsünden bir görüşmeyi seçin ve “Menü” simgesini seçerek “Zil sesi seçenekleri” tıklatılır.Böylece Kişilere özel bir zil sesi ayarlamak için “Özel zil sesi ayarla” seçmiş olursunuz.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar