• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1458 Görüntülenme

Sonbahar Kış Güneş Gözlüğü Modelleri

Güneş gözlüğü her yaştan insanın vazgeçilmezi olan bir aksesuarı artık. Eskiden iki üç yılda bir kez alınan ve titizlikle kullanılan güneş gözlükleri yerini her kıyafete uygun bir güneş gözlüğü düşüncesine bıraktı.

Her sene yenilenen modeller dışında bir de kalıplaşmış modeller var ki onların yeri hiçbir zaman doldurulamıyor mesela damla gözlükler (polis gözlüğü olarak duyurmuştu bir zamanlar adını)

Damla gözlükler ile birlikte yeri doldurulamayan bir diğer güneş gözlüğü modeli ise John Lennon gözlüğü olarak tanınan yuvarlak küçük gözlüklerdir. Hemen hemen her sene bir şekilde hayatımızdaki yerini koruyor bu küçük yuvarlak gözlükler.

Geçtiğimiz yazın başında hayatımıza yeniden giriş yapan aynalı güneş gözlükleri bu sonbahar ve kış en sevilen aksesuarlar olarak vitrinlerde boy göstermeye devam edecekler. Sarı, Mavi ve Yeşil renkleri ile hem dikkat çekecek hemde tarzınızı yansıtacaktır.

Bunların yanı sıra bu sonbahar ve kış leopar yılı olacak denebilir. Gözlüklerde de kullanılan leopar çerçeveler ile fotokromik camlar, kelebek çerçeveler derken seçim yapmakta zorlanacaksınız gibi görünüyor. Karar vermeden önce pek çok modeli denemek zorunda kalabilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan 2015-2016 sonbahar kış güneş gözlüğü modellerinden seçtiğimiz bir kaç farklı tarzı beğeninize sunalım.

gunes_gozlugu gunes_gozlugu-1

gunes_gozlugu-5 gunes_gozlugu-6

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar