• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 676 Görüntülenme

Sonbahar modasının olmazsa olmazları

Bu sezon bu parçalar olmadan geçmeyecek. İşte sizlere sonbahar modasının en popüler 6 parçası:

1. Sweatshirtler

Bu kış  bu trend sokakları ele geçirecek gibi görünüyor. Sportif şıklığın oldukça revaçta olduğu bu günlerde bu sweatshirtlere gardırobunuzda bol bol yer ayırmanız gerekecek.

2. Mavi Şeyler

Sonbaharın vazgeçilmez tonlarından biri de kobalt mavisi olacak! Eğer Modayı takip edenlerdenseniz; gardırobunuzda mutlaka mavi bir şeyler bulundurmaya dikkat edin.

3. Asi Parçalar

Bu motosiklet sürücü ceketleri gönlümüze her seferinde taht kuruyor! Deri, nubuk,  Kısa, uzun gibi bir sürü çeşitliliği olması onlardan vazgeçmememiz için büyük  bir etken! Sokaklarda bolca görmeye alışacağımız bu ceketlerden sizler de mutlaka edinin.

4. Beyaz topuklular

Bu trend siyah bot ve çizmelerinizden vazgeçmenizi gerektirebilir. Beyaz topuklu ayakkabılar bu sonbaharın yükselen trendlerinden birisi.Sizler de hiç vakit kaybetmeden bunlardan edinin.

5. Hayvan Desenleri

Leopar ve yılan derisi baskı desenleri bu sezon sokaklarda bol bol göreceğimiz giysilerin başında geliyor! Birçok kadının vazgeçilmezi olan bu desenler sonbaharda da gardırobumuzda yer almaya başlayacak.

6. Şeffaflık
Transparan detaylar bir süredir göze çarpan trendlerden. Düpedüz çıplaklığı değil, daha modern bir duruşu bizlere sunuyor bu modeller . Siz de onları sonbaharda mutlaka sahip olunacaklar listenize ekleyebilirsiniz.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar