• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 993 Görüntülenme

Spor hamile kıyafetleri

Pek çok anne adayının ortak korkusu kilo almaya başlayınca  tarzına uygun giyecek bulamamaktır. Bu şimdilerde pek mümkün olmasa da hamile hanımlar ne yazık ki bu negatif etkiyi üzerilerinden bir türlü atamazlar.

Kadınlar hayatlarının her döneminde tarzına uygun giyinmek ve yaşamak isterler. Ancak hamilelik döneminde bunu sağlamak biraz çaba ve para gerektirir.

Günümüzde pek çok farklı firma hamilelere yönelik kombinler hazırlayarak anne adaylarının yüzünü güldürmeyi başarıyor. Eskiden olduğu gibi bir uzun elbise ile hamilelik geçirilmiyor.

Dileyen kot pantolon ve tshirt, dileyen elbise, dileyen kumaş pantolon ve gömlekler ile rahatın tadını çıkarabilir.

Hamilelere özel üretilen beli ayarlanabilir pantolonlar, etekler, taytlar bulmak artık o kadar da zor değil. Özellikle son yıllarda spor giyinen bayanların tercihi üzerileri desenli tshirtler de oldukça beğeni topluyor. Hamileliğin bir şeylerden vazgeçiş olmadığını düşünen bayanlar için farklı tarzlarda farklı kıyafetler bulmak sadece an meselesi.

Anne adayları pek çok mağazada pek çok farklı hamile kıyafeti bulabildiği gibi, modayı da yakından takip etme imkanına sahip. Yani uzun lafın kısası hamilelik sürecinde de bakımlı ve şık olabilir hatta çevrenizdekileri şıklığınız ile kıskandırabilirsiniz.

hamile-kiyafetleri-5 hamile-kiyafetleri-4 hamile-kiyafetleri-3 hamile-kiyafetleri-2 hamile-kiyafetleri-1

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar