• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1645 Görüntülenme

The Vampire Diaries 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak

The Vampire Diaries dizisinin tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de binlerce izleyeni bulunuyor. Julie Plec ve Kevin Williamson tarafından oluşturulan The Vampire Diaries ya da Türkçesini söyleyecek olursak Vampir Günlükleri dizisi The CW kanalında yayınlanıyor.

Başrollerini Nina Dobrev, Ian Somerhalder ve Paul Wesley gibi birçok başarılı oyuncunun paylaştığı dizi geçtiğimiz ay 6. sezonuyla ekranlara geldi. 7. sezon onayını da alan dizinin 6. sezonunda Bonnie Bennett ve Damon Salvatore’un sıkıştıkları araftan kurtulma çabalarını izledik. Bunun yanı sıra sıkıştıkları bu arafta tanıştıkları Kai’nin başlarına açtığı belaları, Caroline’ın annesini kaybetmesi, Stefan ve Caroline arasındaki yakınlaşma, Damon ve Stefan’ın annelerini bulmaları gibi pek çok olayı da izledik. Dizi yayınlanan 6. sezon 22. bölümüyle sezon finali yaptı. Elena vampirlik tedavisini içerek tekrar insan oldu. Kai, Alaric ve Josette’nin düğününde Josette’yi öldürdü. Kendisini 1903 yılına sıkıştıran Bonnie’den intikam almak için Bonnie ve Elena’nın hayatlarını birbirine bağladı. Yani Elena’nın uyanması için Bonnie’nin ölmesi gerekiyor. Bu arada Kai’nin 1903 yılından yanında getirdiği cadı-vampirleri de unutmamak gerekiyor.

Heyecan verici olaylarla sezon finali yapan Vampir Günlükleri’nin yeni sezonunda neler olacağı büyük bir merakla bekleniyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı ise net bir şekilde belli değil. Fakat her yıl olduğu gibi bu yıl da dizinin yeni sezonunun Ekim ayında başlaması bekleniyor.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar