• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 789 Görüntülenme

Twitter uygulama üzerinden alışveriş imkanı

Gün geçmiyor ki Twitter yepyeni bir özellikle karşımıza çıkmasın! Her geçen gün yeniliklerle kullanıcılarının karşısına çıkan Twitter’ın blogundan yapılan resmi açıklamaya göre Twitter yeni bir özelliği mobil uygulamasında test ediyor. Test edilen özellik sayesinde bir mekan hakkında daha fazla bilgi alınabilecek, bir ürün hakkında bilgi alınabilecek, hatta o sayfa üzerinden satın almalar gerçekleştirilebilecek.

Bir örnek verecek olursak: diyelim ki The Vampire Diaries dizisinin sıkı bir takipçisi ve hayranısınız. Bu diziye özel bir sayfada dizi hakkında bilgiler bulabilecek, diziyle alakalı birçok ürünle karşılaşabileceksiniz. Ayrıca diziyle ilgili satın alabileceğiniz ürünler arasında dolaşabileceksiniz. Tabii Twitter’ın bu sayfaları nasıl düzenleyeceği henüz bilinmiyor.

Çoğumuz biliyoruz ki internet üzerinden alışveriş yapılması günümüzde oldukça yaygın durumda. Artık mobil cihazlar üzerinden de daha rahat alışveriş yapılabilmesi için çoğu marka çalışmalar yapıyor. Bu konudaki en son hamle Google’dan gelmişti. Şimdi ise Twitter’ın bu konuda bir çalışması olduğunu söyleyebiliriz.

Bahsedilen bu özellik tam olarak yayınlandığında Twitter’ın ne tür tepkiler alacağı merak ediliyor.

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar