• 11 ay önce
  • 0 Yorum
  • 671 Görüntülenme

Twitter’dan 360 derece canlı yayın özelliği

Twitter'dan 360 derece canlı yayın özelliği

Twitter’dan 360 derece canlı yayın özelliği

Twitter her geçen gün platformuna yeni bir özellik ekleniyor. İlk önce 140 karakter paylaşımıyla hayata başlayan Twitter, bugün üzerinden canlı yayın da yapılabilen kapsamlı bir sosyal medya platformu haline geldi. Twitter, platformunu halen geliştirmeye devam ediyor. Kısa bir zaman önce Periscope tarafından desteklenen canlı yayın özelliğine kavuşan Twitter, şimdi de 360 derece videoları hem kendisi hem de sahibi olduğu Periscope için kullanıma sundu. Şirketin bloğunda yayınlanan açıklamada bugünden itibaren Twitter ve Periscope kullanıcılarının 360 derece canlı yayınları izleyebilecekleri belirtildi.

Twitter'dan 360 derece canlı yayın özelliğiTwitter’dan 360 derece canlı yayın özelliği

Şuan tüm kullanıcılar tarafından izlenebilen fakat yayın yapma özelliğinden sınırlı sayıda kişinin faydalandığı servis, 2017’de herkese açık olacak şekilde tasarlandı. Twitter Sanal Gerçeklik (VR) Direktörü Alessandro Sabatelli’nin yaptığı yazılı açıklamada, kullanıcıların Twitter ve Periscope üzerinden 360 derece canlı yayınları izleyebileceklerini bildirildi.

Sabatelli, “LIVE 360” etiketiyle sunulan 360 derece canlı yayın servisinin popüler kullanıcıları takip ve özel etkinlikleri yakından izlemede yeni bir olanak sunduğunu belirtti.

Twitter'dan 360 derece canlı yayın özelliği

Twitter’dan 360 derece canlı yayın özelliği

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar