• 3 sene önce
  • 0 Yorum
  • 876 Görüntülenme

Ücretsiz bilgisayar güvenlik programı

Ücretsiz bir bilgisayar güvenlik programı olan ZoneAlarm Free her sistemde bulunması gereken programlardan biridir. Kullanıcılara ücretsiz sunulan Zone Alarm Free ile bilgisayar güvenliğinizi artırabilirsiniz. Bu program hem bir Antivirüs programı hem de bir güvenlik duvarıdır. Günümüzde internetin daha çok eve girmesi ile zararlı yazılımlar da daha çok arttı. İnternet kullanıcıların bu hususa çok dikkat etmesi gerekiyor.Özellikle  sosyal medya hesaplarınız, internet bankacılığı ve internetten alışverişi yapıyorsanız bilgisayarınızda virüs olmaması gerekir. Çünkü virüsler daha önceleri sisteme zarar vermek için yazılırken bugünlerde veri çalmak amacıyla yazılıyor. Sisteminizi koruma altına almak için ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Zone Alarm Free yazılımı hakkında bilgi vereceğiz.

ZoneAlarm Free internet bağlantısı bulunan bilgisayarınızı ard niyetli kimselerden ve yazılımlardan korumak için kullanabileceğiniz kullanımı basit ve zararlı yazılımlara karşı güçlü bir güvenlik duvarı oluşturan bir programdır. İnternette karşılaşabileceğiniz tehditleri engelleyen güvenlik duvarı ve her bilgisayarda bulunması gereken antivirüsü birleştiren ürün bilgisayarınızın performansından ödün vermeden kullanma imkanı sağlıyor.

En popüler güvenlik araçlarından biri olarak Zone Alarm, sadece ücretli sürümü ile değil aynı zamanda ücretsiz sürümü ile de çok fazla koruma sağlamaktadır. Programın temel görevleri arasında IP saklama, bazı uygulamalara izin verip,tehlikeli, sakıncalı olabilecek olanlara karşı engel listesi oluşturmak gibi bir çok özellikler barındırmaktadır. Bütün işletim sistemlerinde problemsiz olarak çalışan bu güvenlik programı Antivirüs / Anti-Spyware,  Gelişmiş Güvenlik Duvarı, İki Yönlü Güvenlik Duvarı, Gizlilik ve Toolbar, Kimlik Koruma, Gelişmiş Download Koruma, Ebeveyn Denetimi, PC Ayarlama, Otomatik Antivirus güncellemeleri gibi özelliklere sahip.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar