• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1013 Görüntülenme

Uzun Görünmek için ipuçları

Her kadının hayalidir uzun boylu, düzgün fizikli olmak. Zayıflamak için çok çaba sarf edilir ancak boy konusunda ne yapılırsa yapılsın sonuç değişmeyecek gibi görünür ama birazdan vereceğimiz tüyolar ile bu düşüncenin ne kadar yanlış olduğunu sizlerde göreceksiniz.

Eğer uzun boylu görünmek istiyorsanız kıyafet seçiminizi tek renk olacak şekilde planlayın. Öyle rengarenk giyinmek yanlış bir tercih olacaktır.

Kısa boylu kadınların en büyük yardımcısı topuklu ayakkabılardır bu nedenle en kısa sürede ayakkabılığınızda bir kaç çift topuklu ayakkabı için yer açın. Ayrıca topuklu ayakkabı ile kolay yürümek için çalışmalara başlayın. Tercihinizi bilekten bağlamalı ayakkabılardan yana sakın kullanmayın çünkü bu boyunuzu kısa gösterecektir.

Bot yerine dizkapağını geçmeyecek çizmeler giymeye dikkat edin. Bilekte biten botlar yine boyunuzun kısa görünmesine neden olur. Ayrıca ayakkabı seçiminde mümkün olduğunca ten renginize uygun modeller üzerinde durun ki bacak boyunuz uzun görünsün.

Pantolon seçimlerinizde özellikle yüksek belli olanları tercih edin. Yüksek belli etek ya da pantolonlar yine bacak boyunuzun daha uzun görünmesini sağlar. Boru paça ya da ispanyol paça pantolonlar yine en büyük yardımcınızdır.

Eğer kısa etek ya da elbise giymek istiyorsanız çok kısa olmasından sakının. Diz kapağınızın hemen üzerinde giyeceğiniz etekler ile daha uzun görüneceksiniz.

Ayrıca uzun görünmek istiyorsanız aksesuar seçimine de dikkat etmeniz gerekiyor. Büyük aksesuarlardan kaçının özellikle büyük boy çanta yerine daha kibar ve zarif çantalar tercih edin.

 

 

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar