• 1 sene önce
  • 0 Yorum
  • 709 Görüntülenme

Vivaldi Web Tarayıcı oldukça iddialı

Vivaldi Web Tarayıcı oldukça iddialı

Vivaldi Web Tarayıcı Oldukça İddialı..

Vivaldi internet tarayıcısı, alışılageldik web tarayıcılara kıyasla sunduğu kullanışlı özellikleri ve özelleştirme seçenekleri ile öne çıkıyor.

Zaten o kadar alternatif varken şu an ihtiyacınız olan en son şeyin yeni bir web tarayıcı olduğunu düşünebilirsiniz. Ama eski Opera geliştiricilerinin yeni tarayıcısı Vivaldi en azından bir göz atılmayı hak ediyor. Alıştığınız tarayıcılardan farklı olarak tamamen özelleştirilebilir bir yapıya sahip olan Vivaldi ile sekmeleri, renkleri, adres çubuğunun yerini, aklınıza gelen her unsuru keyfinize göre farklılaştırabilirsiniz. Tarayıcı birçok web sayfasını yan yana gösterebilme, sekmeleri gruplayabilme, renk temasını mevcut web sitesine otomatik olarak uydurabilme ve sayfa içinde not alabilme, çok kullanılan fonksiyonlara klavye ve fareyle hızlı erişim gibi ilginç ve kullanışlı özellikler de sunuyor.

Vivaldi Web Tarayıcı…

Vivaldi Web Tarayıcı oldukça iddialıÖzellikle mevcut web tarayıcılarda özelleştirme ve sekme yönetimi konusunda beklediğiniz esnekliği bulamıyorsanız, Vivaldi internet tarayıcı, alışılageldik web tarayıcılara kıyasla sunduğu kullanışlı özellikler ve özelleştirme seçenekleriyle öne çıkıyor, mevcut o kadar alternatif varken şu anda ihtiyacınız olan en son şeyin yeni bir web tarayıcı olduğunu pekala düşünebilirsiniz. Bildiğiniz  tarayıcılardan farklı olarak bütünüyle özelleştirilebilir bir yapıya sahip olan Vivaldiyle sekmeleri, renkleri, adres çubuğunun yerini, aklınıza gelen her şeyi zekinize göre farklılaştırabiliyorsunuz. Tarayıcı pek çok web sayfasını yan yana gösterebilme, sekmeleri gruplama, renk temasını mevcut web sitesine otomatik olarak uydurabilme ve sayfa içerisinde not alabilme, çok kullanılan fonksiyonlara klavye ve mausla hızlı erişim gibi ilginç ve kullanışlı özellikleri de beraberinde sunuyor.

Mutlaka bir göz atmanızı öneririz. Vivaldi internet tarayıcıyı vivaldi.com adresinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar