• 1 sene önce
  • 0 Yorum
  • 682 Görüntülenme

WhatsApp gif özelliği aktif edildi

WhatsApp gif özelliği aktif edildi

WhatsApp gif özelliği aktif edildi…

Bütün mesajlaşma uygulamalarını geçerek zirveye çıkan WhatsApp, günden güne yeniliklere imza atıyor. Son duyurulan güncelleme ile, WhatsApp artık gif desteğine sahip. Bir milyardan fazla kullanıcısı bulunan WhatsApp, iOS sürümü için yayımladığı yeni güncellemeyle, yeni bir özelliği de kullanıcılarına sunmuş oldu. Uzun zamandır kullanıcıların beklediği GIF özelliği, artık WhatsApp’a eklendi.

WhatsApp gif özelliği aktif edildi

Tüm listenize gif oluşturabilir ve gönderebilirsiniz. WhatsApp, bundan sonra kullanıcıların kendi GIF’lerini oluşturmasına ve arkadaş listesine göndermesine olanak tanıyor. WhatsApp üzerinden hem arkadaşlarınıza gif gönderebileceksiniz hem de WhatsApp’ın ünlü gif servisi GIPHY ile anlaşmasıyla beraber popüler gif’lere anında ulaşabileceksiniz. Ayrıca videolar da 6 saniyelik gif’e dönüşebilecek. Gelen bu güncellemeyle aynı zamanda 6 saniyelik videolarınızı da gif’lere dönüştürebilecek ve arkadaşlarınızla paylaşabileceksiniz. WhatsApp’a gelen GIF özelliğini kullanmak için yapmanız gereken tek şey App Store üzerinden WhatsApp uygulamasını güncellemek.

WhatsApp gif özelliği aktif edildi

WhatsApp gif özelliği aktif edildi

Sürekli olarak kendini yenilemesi ve milyonlarca kullanıcısı bulunan WhatsApp, sektörde liderliği kaptırmaya pek niyeti olmadığnıı net bir şekilde gösteriyor. Bir defa daha güncelleme yayınlama hazırlığında olduğunu da açıkladı.

WhatsApp’a gelen gif özelliğini kullanmaya başlamak için yapmanız gereken ise sadece App Store üzerinden WhatsApp uygulamasını güncellemek.

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar