• 2 sene önce
  • 0 Yorum
  • 1024 Görüntülenme

Whatsapp güncelleme ile gelen yenilikler

Popüler mesajlaşma ve sesli görüşme uygulaması olan Whatsapp yakın bir tarihte yeni özellikler ile kullanıcısını şaşırtmayı planlıyor.

Her geçen gün zirvedeki yerini sağlama alan Whatsapp çok yakında farklı özelliklere donatılmış olarak yenilenmeye hazırlanıyor. Facebook tarafından satın alındıktan sonra dahada gelişen ve büyüyen anlık mesajlaşma uygulaması Whatsapp yeni güncelleme ile kişiselleştirilebilir seçeneklere sahip olacak. Şöyle ki bu güncelleme ile birlikte kişiye özel bildirim sesi tanımlayabileceksiniz. Sizin için özel bir anlama sahip olan kişiler size bir şey yazdığında özel bir ses tonu ile uyarı gelecek. Klişe olmuş whatsapp bildirim sesinden kurtulacaksınız.

Bunun haricinde kişiye özel arka plan ekleme özelliği de yeni güncellemenin hediyesi. Kişi listenizdeki kişilerin her birine farklı arka planlar ekleyebileceksiniz.

Bir diğer yenilik acil durumlar için hızlı cevap özelliği. Yani uygulamaya girmeden bildirimlerden hızlı cevap verme şansınız olacak.

Tabi saydığımız tüm bu özellikler henüz test aşamasında yakın bir tarihte yayınlanacak olan tüm yenilikleriyle birlikte Whatsapp güncellemesi önce beta kullanıcıların hizmetine sunulacak ve olası hatalar incelenecek sonrasında ise dünya genelinde aşamalı bir şekilde yayılmaya başlayacak.

 

Benzer Konular

Yorumlar & Görüşler

Daha önce yorum gönderilmemiş. İlk yorumlayan siz olun!

Yorumunu Gönder

Son Yazılanlar